O firmie

Spółka od lat produkuje nowoczesne urządzenia dla oczyszczalni ścieków. Wraz ze wzrastającą świadomością ekologiczną i surowymi normami, wprowadzanymi przez Unię Europejską stale udoskonalamy produkowane przez nas urządzenia, rozszerzamy ofertę produkcyjną i handlową. Zależy nam, aby każdy nasz Klient miał zapewnioną kompleksową obsługę związaną z mechanicznym oczyszczaniem ścieków, wody oraz obróbką i zagospodarowaniem osadu.

W ostatnim czasie zakres naszej działalności rozszerzył się o sprzedaż urządzeń HVAC oraz kompleksowe wykonanie systemów wentylacji i klimatyzacji.

 

Na ofertę Spółki składa się:

Połączenie wiedzy i technologii renomowanych, światowych producentów z kadrą inżynierską PWP INŻYNIERIA oraz odpowiednio wyposażone Centrum Produkcyjne w pozwala Spółce podjąć się każdego wyzwania.

Siedziba główna PWP INŻYNIERIA znajduje się w Mysłowicach przy ulicy Katowickiej 60, a o jej lokalizacji przesądziła doskonała sieć połączeń komunikacyjnych z całą Polską oraz dostęp do wybitnych specjalistów mieszkających w Aglomeracji Śląskiej.

W biurze Spółki pracuje zespół konsultantów technicznych zajmujących się indywidualnym doradztwem w zakresie wykorzystania oferowanych technologii, który służy również pomocą w opracowaniu planu finansowania inwestycji.

26 listopada 2007 roku podpisaliśmy umowę inwestycyjną z Grupą Kapitałową INTROL, a od listopada 2010 spółka INTROL S.A. posiada 100% udziałów Spółki PWP INŻYNIERIA. Dzięki obecności w Grupie INTROL  uzyskaliśmy znaczne środki finansowe na dalszy rozwój działalności i inwestowanie w projekty badawcze prowadzące do wprowadzenia na polski rynek nowych technologii.

W ramach współpracy pomiędzy firmami wchodzącymi w skład Grupy nasza kadra została wzmocniona przez szerokie grono specjalistów różnych dziedzin automatyki, zyskaliśmy również dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych. Dzięki wsparciu Grupy INTROL jesteśmy w stanie realizować kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Poszerzył się również zakres dystrybucji naszych produktów.


Zapraszamy do współpracy biura projektów, firmy inżynieryjno-budowlane, jednostki administracji publicznej, placówki naukowe oraz przedsiębiorstwa. Szczegółowych informacji udzielają nasi doradcy.